Краєзнавчий квест для іноземних студентів

У сучасних умовах квест є новою практикою соціальної комунікації і альтернативним видом активного відпочинку і дозвілля для молоді. Тридцятого листопада 2020 року для студентів із Туркменістану кафедрою англійської мови і літератури проведено краєзнавчий квест. Із великим задоволенням іноземні гості пройшли усі етапи квесту, що організувала кандидат філологічних наук, доцент Садова Ганна Юріївна: «Природа рідного краю» з представленням фотоколажів опису природи Миколаєва, «Організації та люди» з презентацією у формі слайд-шоу історії організації, установи або підприємства нашого міста тощо. Студенти з Туркменістану проявили велику зацікавленість до символіки, історії та традицій українського народу та виразили велике бажання ділитися здобутками своєї культури з українськими студентами та викладачами. Тому кафедра англійської мови і літератури виступила з ініціативою створити центр західної культури на базі філологічного факультету в 2021 році.