“Обери свою професію!”

26 листопада 2020 філологічний факультет МНУ імені В.О.Сухомлинського спільно з Вітовською районною філією Миколаївського обласного центру зайнятості провів онлайн майстер-клас для учнів 10-11 класів М-Погорілівської ЗОШ і Воскресенкької ЗОШ з теми “Обери свою професію!” Учні були ознайомлені зі спеціальностями, за якими вони можуть навчатися на філологічному факультеті МНУ імені В.О. Сухомлинського, основними можливостями і перевагами навчання на факультеті, міжнародними здобутками і подальшими перспективами розвитку. Майстер-клас був проведений к.п.н., ст.викладачем кафедри англійської мови і літератури Шевченко І.В. Дякуємо директору Вітовської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості Лукашук Тетяні Семенівні і відповідальній за профорінтаційну роботу Савун Ірині за організацію заходу! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!