«Поезія наосліп»

Всесвітній день поезії — свято, яке відзначається щороку 21 березня. Чуттєво-емоційний захід «Поезія наосліп», – це літературно-мистецькі етюди, які сприймаються слухачами лише за допомогою органів слуху. Студенти різних курсів -учасники смарт-клубу «Філологічний «PRIME-TIME»(керівник-І.А.Корнієнко), що функціонує при кафедрі української мови і літератури, вже вдруге виступили читцями поетичних творів у родинному колi студентiв і викладачів. Возможно, это изображение (16 человек, в том числе Ірина Корнієнко, Лілія Рускуліс и Юлія Леусенко, люди сидят, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (4 человека и в помещении)Возможно, это изображение (11 человек, в том числе Юлія Леусенко и Ірина Корнієнко, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (1 человек, сидит, стоит и в помещении)Возможно, это изображение (1 человек и в помещении)Возможно, это изображение (11 человек, в том числе Юлія Леусенко и Ірина Корнієнко, люди стоят, цветок и в помещении)