Усеукраїнська методична майстерня сучасного вчителя-словесника

Сучасна методика навчання української мови інтегрує досвід багатьох галузей, зокрема когнітивної психології, лінгводидактики, герменевтики, лінгвопрагматики, теорії мовленнєвої діяльності тощо, й пов’язана з пізнанням, відповідними структурами та процесами. Питання звернення мовної особистості до когнітивних структур у процесі оволодіння теоретичними знаннями й уміннями застосовувати їх у мовленнєвій практиці порушила в лекції «Когнітивно-комунікативний підхід до навчання мови» докторка педагогічних наук, доцентка, завідувачка кафедри української мови і літератури Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського Лілія Володимирівна Рускуліс у рамках Всеукраїнської методичної майстерні сучасного вчителя-словесника.
Возможно, это изображение (Лілія Рускуліс, стоит и текст)Возможно, это изображение (19 человек, в том числе Лілія Рускуліс)Возможно, это изображение (3 человека)