«ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ФІЛОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ В КОНТЕКСТІ ІНТЕГРАЦІЇ У ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОСТІР»/CURRENT TRENDS OF THE PHILOLOGICAL EDUCATION DEVELOPMENT IN THE CONTEXT OF EUROPEAN INTEGRATION

15-16 квітня  2021 року філологічний факультет МНУ імені В.О. Сухомлинського об‘єднав учасників VII Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Тенденції розвитку філологічної освіти в контексті інтеграції у європейський простір». Мета проведення конференції – обмін досвідом та результатами наукових досліджень із актуальних проблем дослідження германських мов та літератур, перекладу, сучасних методів викладання й вивчення іноземних мов, загальних та прикладних аспектів сучасного мовознавства, методики викладання мови і літератури.
До участі у Міжнародній конференції долучилися науковці та молоді вчені Бердянського державного педагогічного університету, Вищої Школи Лінгвістичної (м. Ченстохова, Польща), Дніпровського державного технічного університету, Донбаського державного педагогічного університету, Київського гуманітарного університету імені Бориса Грінченка, Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, Національного технічного університету “Київський політехнічний університет імені Ігоря Сікорського”, Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, Грузинського національного університету SEU (м. Тбілісі, Грузія), Рурського університету (м. Бохум, Німеччина), Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Херсонського державного університету.
Під час секційних засідань презентовано колективну наукову монографію, опубліковану у країні ЄС (“Publishing House “Baltija Publishing” (м. Рига, Латвія)), збірник наукових статей студентів за матеріалами конференції, результати якої можуть стати підґрунтям для нових наукових досліджень. Організатори конференції висловлюють подяку усім учасникам наукового заходу та сподіваються на подальшу наукову співпрацю.
Нет описания фото.Возможно, это изображение (7 человек, в том числе Леся Добровольская и Татьяна Мироненко, экран и текст)Возможно, это изображение (18 человек, в том числе Ірина Корнієнко, экран и текст)Возможно, это изображение (3 человека, экран и текст)Возможно, это изображение (1 человек и экран)Возможно, это изображение (4 человека, в том числе Анжелика Солодкая и текст «13:07 ন り AngelikaSolodkaya Angelika Solodkaya татьянаефименко татьяна ефименко вероника василишина василишинаанастасия анастасия»)Возможно, это изображение (4 человека, в том числе Юлія Леусенко и текст)Возможно, это изображение (4 человека и текст)Возможно, это изображение (3 человека и текст)Возможно, это изображение (1 человек и текст)Возможно, это изображение (5 человек, в том числе Юлія Леусенко и текст)Возможно, это изображение (2 человека, экран и текст)Возможно, это изображение (15 человек, в том числе Юлія Леусенко и Ірина Корнієнко, экран и текст)Возможно, это изображение (1 человек и текст)