Он-лайн захід «Моя Україна – єдина та вільна»

День Незалежності України – державне свято, яке було введено в пам’ять про прийняття Декларації про державний суверенітет, а пізніше й Акта проголошення незалежності. Протягом останніх шести місяців українці надихають світ своєю надзвичайною мужністю та відданістю свободі. Сьогодні День Незалежності України – це не лише вшанування минулого, але й підтвердження того, що Україна залишається суверенною та незалежною державою.
З нагоди 31-річниці незалежності України викладачі кафедри германської філології провели он-лайн захід «Моя Україна – єдина та вільна». До участі у заході долучилися студенти 236, 326 груп, які представили у презентаціях власне бачення вільної, єдиної та незалежної України. 💙💛