8 травня – День памʼяті та примирення

8 травня – День пам’яті та примирення. Сумна і важлива дата, яка має нагадати всім нам про необхідність збереження миру на планеті та недопустимість війни. На честь цього дня викладач кафедри германської філології Нікіфорчук Світлана Сергіївна, куратор 136 групи, провела тематичнийзахід зі студентами 136 групи, основна мета якого – показати, наскільки важливо пам’ятати минуле.Викладач провела бесіду «VE day is celebrated inAmerica and Britain», як з’явився цей день та як він проводиться в Європі та Америці. Також студенти подивились відео «WWII in HD: VICTORY IN EUROPE: VE Day Celebrated Across the Globe, 5/8/45». Такі заходи допомагають формувати ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави, що виявляється в таких якостях як патріотизм, національна свідомість, самосвідомість, правосвідомість, політична культура, гордість за приналежність до українського народу; вшановувати пам’ять людей, що загинули в роки Другої Світової війни.