«Борітеся – поборете!»

Ми шануємо Т. Шевченка як письменника та художника, визнаємо його талант передбачати події. Відтак одностайно називаємо Тараса Григоровича духовним пророком нації. Відчути «вражаючу музику його української поезії», зрозуміти його життєтворчі національні сенси та вартості – Добро, Любов, Красу – вдалося й перекладачам його творів, завдяки яким поет став відомим і в англомовному світі. Саме цій темі студенти 416 групи філологічного факультету МНУ імені В.О. Сухомлинського присвятили онлайн-захід під керівництвом проф.Л.В. Рускуліс, доц.І.Г. Родіонової.
І сьогодні Великий Кобзар об’єднує весь світ своїм потужним вогняним словом. «Борітеся – поборете!» – звучить у серці кожного з нас і тих, хто на боці правди та справедливості.
(Модератор від студентів – А.Єрмак)