Переклад як компонент полілінгвальної комунікації

21 квітня 2023 року викладачі кафедри германськоі філології, магістри та студенти III, IV курсів спеціальності «Філологія. Германські мови та літератури» взяли участь у IX Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Тенденції розвитку філологічної освіти в контексті інтеграції у європейський простір». У межах роботи секції «Переклад як компонент полілінгвальної комунікації»викладачі та студенти презентували наукові дослідження з актуальних проблем дослідження германських мов і літератур та перекладу.
Доповіді учасників конференції Мєшкова М., Заболотної Д., Кравчук Є., Біловус М., Тутік О. та їх жваве обговорення свідчать про інтерес як викладачів, так і студентської молоді до дискусійних проблем та перспектив досліджень германських мов і літератур, лінгвістики та перекладознавства. Щира подяка кожному учаснику секційного засідання за ґрунтовні дослідження й яскраві їх презентації!