Перспективи сучасного філолога

27 квітня викладачі кафедри української мови і літератури організували проведення профорієнтаційного заходу для учнівської молоді навчальних закладів Миколаївської області – Краснопільського ліцею Березанської селищної ради та Плющівського ліцею Баштанської міської ради.
У рамках цього заходу доценти кафедри
І. Родіонова та С. Каленюк поінформували 11-класників про особливості цьогорічної вступної кампанії, представили специфіку організації освітнього процесу філологічних спеціальностей, що забезпечить максимальне розкриття талановитого абітурієнта, а згодом – якісного фахівця.
Про перспективи сучасного філолога розказав учням доц. А. Гурдуз, продемонструвавши у презентації «Філолог сьогодні й завтра: кар’єра, успіх, добробут», що курс кафедри на формування конкурентоспроможного фахівця в системі сучасного полікультурного простору відкриває перед випускниками спеціальності «Українська мова і література» цілком нові обрії на шляху успішної кар’єри і творчої самореалізації.