МОВА МАЄ ЗНАЧЕННЯ!

Як нема без зірок небозводу,
Як блакиті без сонця нема,
Так і мови нема без народу,
І народу без мови нема.
Володимир Забаштанський
256 000 слів. Тисячоліття історії. Десятки мільйонів носіїв. 134 випадки заборон. Надзвичайне фразеологічне та синонімічне багатство. Безцінний пантеон майстрів слова. І навіть напівофіційний статус в одному зі штатів США! Це все про нашу, рідну, найкращу, наймилозвучнішу українську мову!
2 травня 2023 року студенти I та II курсів спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова та література) підготували виховний захід «Мова має значення!» під керівництвом доцента кафедри української мови та літератури філологічного факультету Каленюк С. О.
Молодь презентувала безліч цікавих фактів про українську мову, а також відомості про походження, багатство, виражальні особливості національної мови українського народу; порушили питання ролі мови в суспільному житті та мовної ситуації в розрізі трьох десятиліть державної незалежності.
Тож щебечімо, говорімо, кажімо, розмовляймо, гутармо, балакаймо, лопотімо, теревеньмо УКРАЇНСЬКОЮ!
Боротьба триває. До мовної перемоги!