Он-лайн зустріч із старшокласниками Новомарʼївского ліцею

18 грудня 2023 року викладачами кафедри германської філології МНУ імені В.О.Сухомлинського була проведена он-лайн зустріч із учнями Новомар’ївського ліцею Вознесенського району Миколаївської області. Старшокласників ознайомили зі спеціальністю 014.02 Середня освіта. Мова і література (англійська), особливостями підготовки майбутніх фахівців з англійської мови. Викладачі розказали про співпрацю з провідними закордонними закладами вищої освіти, міжнародні проєкти, в яких кафедра германської філологіїї бере участь, і про подальші перспективи реалізації методики предметно-мовного інтегрованого навчання CLIL в Україні. На зустрічі були продемонстровані відео випускників минулих років, які успішно працюють за спеціальністю в країнах Західної Європи. Дякуємо вчителю Молчановій Любов Миколаївні за цікаву зустріч. Бажаємо педагогічному колективу Новомар’ївського ліцею міцного здоров’я, наснаги і миру.