Тиждень кафедри української мови і літератури: гостьова лекція «Хмарні технології. Google Диск»

4 березня 2024 року відбулась гостьова лекція Кикилик Аліни Миколаївни «Хмарні технології. Google Диск». Студенти мали змогу дізнатися, що Google Диск – це безпечне хмарне середовище для резервних копій файлів і доступу до них із будь-якого пристрою. Ця платформа для обміну файлами дає змогу ділитися контентом з особистого захищеного хмарного сховища з іншими користувачами.

Йшлося про роботу із документами, таблицями та презентаціями, аудіо та відео файлами. Наша гостя розповіла, що Google Диск забезпечує доступ до наших файлів із будь-якого пристрою, де б ми не знаходились, дозволяє спільно працювати над документами з колегами чи друзями в реальному часі . Крім того, Google Диск має потужні інструменти для організації файлів у папки, пошуку необхідних документів та налаштування рівня доступу до них.

Дякуємо Аліні Миколаївні за актуальну тему та сподіваємось на подальшу співпрацю.