Виробнича практика у ЗВО з англійської мови

Виробнича практика у ЗВО є складовою професійної підготовки фахівців на освітньо-кваліфікаційному рівні “Магістр” і завершальним етапом практичної підготовки студентів університету до професійно-педагогічної діяльності. Основною метою даної педагогічної практики є закріплення педагогічних навичок, здобутих на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти, вдосконалення знань, необхідних для роботи у вищих навчальних закладах, формування вмінь застосовувати їх у навчально-виховному процесі під час виконання функцій викладача. Так, 09.09.2024 року розпочалася активна виробнича практика у студентів-магістрантів 646 груп денної і заочної форм навчання спеціальності 014 Середня освіта. 014.021 Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література) МНУ імені В.О.Сухомлинського. На настановчій конференції студенти-магістранти були ознайомлені з основними завданнями, які їм необхідно виконати під час активної практики, та вимогами щодо оформлення звітної документації. Обговорювалися питання навчально-методичної підготовки до занять з англійської мови та виховних заходів. Бажаємо майбутнім колегам наснаги і цікавих здобутків під час проходження активної практики.