Лінгвістика 2050: погляд у майбутнє

В останній день осені студенти спеціальності «Прикладна лінгвістика» зробили спробу розгадали своє майбутнє, презентувавши проекти «Лінгвістика 2050: погляд у майбутнє». За поглядами розробників цих проектів, у 2050 році на Її Величність Лінгвістику чекають такі доленосні зміни:

1. На атласі сфер діяльності лінгвіста обов’язково з’являться такі пункти, як цифровий лінгвіст, який розроблятиме IT-інтерфейси спілкування, а також лінгвіст-стратег.
  2. Методологічна база лінгвістичних досліджень поповниться нано-методами.
  3. Горизонти впливу лінгвістики значно розширяться через появу таких маргінальних галузей, як лінгвістична гігієна та економічна лінгвістика.

Представлені проекти футуристичної лінгвістичної реальності викликали не лише зацікавлення серед студентів та викладачів, а й засвідчили перспективність студіювань у сфері прикладного мовознавства.