«Пам’ять, збережена назавжди…»

7 травня студенти й викладачі кафедри української мови і літератури спільно з бібліотекою університету провели захід, у межах якого вшанували пам’ять захисників, що боронили нашу землю від німецько-фашистських загарбників (модератори: д.пед.н. Л.В.Рускуліс, доц. І.Г.Родіонова).
В історії людства 9 травня назавжди залишиться Днем пам’яті та примирення, перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У цей день ми замислюємося над пережитими нашими дідами й прадідами жахіттями війни, відгомін яких лунає й нині.
Згадали й українських письменників, які відстояли свободу України не тільки словом, а й ділом! Ми щиро вдячні митцям «воєнного покоління», які своїми творами вселяли народові віру в перемогу. Їхні слова є своєрідною молитвою нам і майбутнім поколінням, які прагнуть жити у мирі та злагоді.
Возможно, это изображение (3 человека и текст)Возможно, это изображение (13 человек, в том числе Лілія Рускуліс и текст)Возможно, это изображение (14 человек и текст)