ОНЛАЙН-ФЛЕШМОБ #ТвояЕкодіяВажлива

У рамках всесвітнього Глобального кліматичного страйку за майбутнє студенти факультету іноземної філології розпочинають онлайн-флешмоб #ТвояЕкодіяВажлива

15 березня 2019 року в усьому світі проходитиме Глобальний кліматичний страйк за майбутнє (Global Climate Strike For Future). Школярі, студенти, вчителі, науковці й усі небайдужі будуть виходити на вулиці, проводити зустрічі, флешмоби, мітинги у своїх містах, присвячені необхідності боротьби зі зміною клімату.
Все розпочалось зі шведської школярки Грети Тунберг, яка з серпня 2018 року почала виходити під будівлю парламенту у Стокгольмі на одиночний пікет. Головним поштовхом для таких дій стала велика кількість екстремальних теплових хвиль і лісових пожеж у Європі, слабкі дії урядів країн для боротьби з критичними наслідками зміни клімату. Брати приклад із Грети почала молодь в усіх куточках планети: від Бельгії до Австралії, від Японії до Британії, розпочавши міжнародний рух молоді.